در میان شلوغی‌های زندگی افرادی هستند که به‌واسطه کار، تحصیل و یا برای تفریح مدام در حال سفر کردن هستند؛ این اشخاص همیشه به دنبال یک‌راه ساده برای رزرو بلیط هستند تا در وقت و هزینه‌هایشان صرفه‌جویی شود؛ ما به مسافران توصیه می‌کنیم برای رزرو بلیط هواپیما، قطار یا اتوبوس به‌صورت اینترنتی اقدام کنند و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

برای رزرو بلیط هواپیما به‌صورت اینترنتی باید حواستان جمع باشد تا مبادا در دام کلاه‌برداران بیفتید برای همین همواره سعی کنید از سایت‌های معتبر، بلیط رزرو کنید. در این مقاله می‌خواهیم به شما یکی از معتبرترین سایت رزرو بلیط هواپیما را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با خیال راحت بلیط ارزان برای سفرتان تهیه کنید.

بهترین سایت رزرو بلیط هواپیما سایت دیجی چارتر یکی از معتبرترین سایت‌های فروش بلیط هواپیما می‌باشد که از سال 94 مشغول خدمت‌رسانی به مسافران است همچنین این گروه، ارائه باکیفیت‌ترین و ارزان‌ترین بلیط ها را اولویت خود قرار داده است. شما در این سایت می‌توانید علاوه بر خرید بلیط از خدمات دیگری مثل رزرو هتل بهره‌مند شوید.

یکی از مزیت‌های خوب خرید آنلاین بلیط هواپیما، سهولت در دسترسی آن است مسافران با نصب اپلیکیشن دیجی چارتر می‌توانند خیلی راحت بدون اتلاف وقت فقط با چند کلیک، بلیط رزرو کنند.

مزایای رزرو اینترنتی بلیط در دیجی چارتر

  • پوشش 100% پروازهای داخلی و خارجی
  • امکان انتخاب ایرلاین
  • امکان انتخاب کلاس پرواز (فرست کلاس، بیزینس و اکونومی)
  • امنیت در خرید بلیط هواپیما
  • قابلیت استرداد آنلاین بلیط هواپیما
  • ارائه ارزان‌ترین پروازها
  • پشتیبانی آنلاین

بلیط هواپیما لحظه آخرییکی از ترفند سفر ارزان، خرید بلیط لحظه آخری است، چارتر کننده‌ها بلیط هایی را که به زمان پرواز نزدیک می‌شوند تحت عنوان لحظه آخری به فروش می‌رسانند؛ این نوع بلیط ها را ارزان‌تر به مسافران عرضه می‌کنند؛ پس اگر شما هم هزینه‌های سفر برایتان اهمیت دارد بلیط لحظه آخری تهیه کنید، چنانچه قصد بلیط لحظه آخری تهیه کنید به دیجی چارتر مراجعه کنید.

قیمت بلیط هواپیمااگر برای مدتی قیمت یک بلیط را زیر نظر بگیرید متوجه خواهید شد که قیمت بلیط ها بالا پایین می‌شوند، برای قیمت‌گذاری بلیط هواپیما سیاست‌هایی وجود دارد که شناخت آن باعث می‌شوند بهتر انتخاب کنید.

زمان سفر: در برخی از ایام سال، تقاضای سفر به یک مقصد زیاد می‌شوند درنهایت قیمت بلیط هواپیما با افزایش همراه است.

نوع کلاس پروازی: پروازهای هواپیما باکلاس‌های متفاوتی انجام می‌شود، با توجه به خدمات و امکانات متفاوت‌اند؛ اما کلاس پروازی اکونومی نسبت به کلاس‌های دیگر، ارزان‌تر است.

نوع ایرلاین: شرکت‌های هواپیمایی بسیاری وجود دارند که پروازهای داخلی و خارجی را ارائه می‌دهند، این ایرلاین ها نسبت به خدماتی که ارائه می‌دهند هزینه متفاوتی دارند.

نحوه خرید بلیط هواپیما در 4 مرحلهمرحله اولبرای رزرو بلیط هواپیما به سایت دیجی چارتر یا اپلیکیشن دیجی چارتر مراجعه کنید؛ سپس مبدأ، مقصد و تاریخ پرواز را تعیین کنید، سپس روی دکمه جستجو کلیک کنید.

مرحله دومبا کلیک دکمه جستجو فهرستی از تمامی پروازهای موردنظر با اطلاعاتشان برای شما قابل‌مشاهده است؛ از پنل سمت راست می‌توانید بلیط را بر اساس نیازتان فیلتر و درنهایت انتخاب کنید.

مرحله سومدر این مرحله باید اطلاعات کامل و دقیق مسافران را وارد کنید، چنانچه کد تخفیف دارید در کادر مربوطه وارد کنید و در آخر روی دکمه رزرو کلیک کنید.

مرحله چهارمپس‌ازاینکه اطلاعات به‌درستی وارد شد شما به درگاه بانکی متصل می‌شوید و پس از پرداخت هزینه، بلیط برای شما ارسال خواهد شد؛ اگر در هریک از مراحل مشکلی برایتان پیش آمد با واحد پشتیبانی تماس بگیرید آن‌ها شما را راهنمایی می‌کنند.